GENEL BİLGİLER

   Giresun Üniversitesi Sosyal Eğitim Tesisleri İşletme Müdürlüğü Teyyaredüzü ve Gazipaşa Yerleşkelerinde, yeşil ve mavinin buluştuğu noktada seyrine doyulmaz manzaralar eşliğinde halkımızın da yararlanabileceği şekilde hizmet sunumuna 2011 yılında başlamıştır.

     Amacımız, modern yönetim anlayışının en önemli ilkelerinden biri olan "sosyal sorumluluğa dayalı üretme" anlayışını benimseyerek sakin, temiz ve kaliteli mekanlara olan ihtiyacı karşılamaktır.

     Teyyaredüzü Sahil Sosyal Eğitim Tesisleri Misafirhanemizde 17 konaklama odası bulunmakta olup, aile odaları, tek ve çift kişilik yatak kapasiteleri dahil olmak üzere 45 kişi ağırlanabilmektedir.

    Gazipaşa Misafirhanemizde (
Uygulama Oteli) 22 oda olup, aile odaları, tek kişilik ve suıt dairemizdeki yatak kapasitemizle 35 kişi ağırlanabilmektedir.

    Toplamda 39 oda ve 80 kişilik kapasitemiz bulunmaktadır. Güler yüzlü, müşteri memnuniyetine dayalı yönetim anlayışımızla siz değerli misafirlerimizin hizmetindeyiz. 

   Kâr amacı gütmeyen; hijyen ve kaliteden ödün vermeyen sosyal tesislerimiz  Teyyaredüzü ve Gazipaşa Yerleşkelerinde konuklarını ağırlıyor.